Door-to-door

logo

DOOR-TO-DOOR to usługa indywidualnego transportu osoby z potrzebą wsparcia w zakresie mobilności, obejmującą pomoc w wydostaniu się z mieszkania lub innego miejsca, przejazd i pomoc w dotarciu do miejsca docelowego. Pojęcie indywidualnego transportu obejmuje również sytuacje, w których z transportu korzysta w tym samym czasie – o ile pozwalają na to warunki pojazdu - kilka osób uprawnionych, jadąc z jednej wspólnej lokalizacji do wspólnego miejsca docelowego albo jadąc z kilku lokalizacji do wspólnego miejsca docelowego i z powrotem.

Jeśli zatem masz umówioną wizytę lekarską, ale nie masz jak na nią dotrzeć? A może Twój starszy sąsiad całkiem niedawno pytał Ciebie, czy nie pomógłbyś mu dotrzeć na szczepienie (tyle, że pracujesz i zmuszony byłeś odmówić). Czy może Twoja dziewczyna ma umówione spotkanie w Urzędzie Pracy, na którym bardzo jej zależy, ale...nie ma samochodu, a żadne inne dostępne środki komunikacji nijak nie pozwolą jej dotrzeć na czas? MAMY ROZWIĄZANIE - zadzwoń na 500 06 55 45, napisz: dtd@cus.czersk.pl lub wypełnij dostępny na stronie formularz, zatem zgłoś swój problem, a dotrzesz w odpowiednie miejsce na czas!

O usłudze można posłuchać również w Radiu Weekend FM: https://weekendfm.pl/?n=95437

"Usługi indywidualnego transportu door-to-door oraz poprawa dostępności architektonicznej wielorodzinnych budynków mieszkalnych", realizowane w ramach Osi Priorytetowej II. Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji, Działanie 2.8 Rozwój usług społecznych świadczonych w środowisku lokalnym Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020

Wartość projektu: 290 713,01 zł

Dofinansowanie z Funduszy Europejskich:  245 012,92

Projekt współfinansowany ze środków budżetu Państwa.

Okres realizacji projektu: 1.01.2022 - 31.12.2022.

Okres trwałości projektu: 1.01.2023 - 31.01.2024


logo pfron

Strony w dziale: